ARA
Sitemizde bulamadığınız ürünler için bizi arayın!
Ürün Grupları
Markalar

Fiesta Enjektör

Bu kriterlerde ürün bulunmamaktadır!

 FİESTA ENKETÖR :

ÖNCELİKLE ENJEKTÖR NEDİR NASIL ÇALIŞIR BASİTÇE BUNU ANLATALIM ;

DİZEL MOTORLARIN YANMA ODASINA YAKIT PÜSKÜRTEN PARÇANIN İSMİ ENJEKTÖRDÜR.

ENJEKTÖR NASIL ÇALIŞIR SORUSUNUN CEVABI İSE ; ARACIN YAKIT DEPOSUNDAKİ YAKIT ŞAMANDIRASININ İÇİNDEKİ ELEKTİRİKLİ POMPA YARDIMIYLA MAZOT POMPASINA ULAŞAN YAKITIN BASINCININ ARTMASIYLA RAİL TÜPÜNE ( RAİL BORUSUNA ) ORADANDA BASINÇLI YAKITIN ENJEKTÖR İÇERİSİNE DOLMASIYLA ENJEKTÖR MEMELERİNDEN BASINÇLI YAKIT YANMA ODALARINA İLETEREK ÇALIŞMASINI SAĞLAR. TABİ BU BİZİM ANLATTIĞIMIZ EN BASİT ANLATIM BİÇİMİDİR. PEKİ ENJEKTÖR NEDEN BU KADAR HASSAS VE ÇABUK BOZULAN BİR PARÇADIR.

ENJEKTÖR MEME DELİKLERİ O KADAR KÜÇÜKTÜRKİ BİR SAÇ TELİ ENJEKTÖR MEME DELİKLERİNİN 20 KATI BÜYÜKLKÜĞÜNDEDİR. BURADAN SİZ ANLAYIN 1 SAÇ TELİ DAHİ ENJEKTÖRÜNÜZÜ BOZMAYA YETER. ENJEKTÖR BOZULMASININ EN ÖNEMLİ SEPEPLERİ:

KÖTÜ YAKIT , KİRLİ YAKIT , SULU YAKIT , MAZOT FİLTRESİNİN ESKİ VEYA YAN SANAYİ OLMASI EN BAŞLICA SEBEBLERİDİR.

FORD FİESTA MODELİ DİZEL MOTORLARINDA GENELDE LİDER ENJEKTÖR ÜRETİCİSİ OLAN SİMENS , BOSCH , DELPHİ , DENSO GİBİ MARKALARI TERCİH ETMİŞTİR.

FORD FİESTA 1.4 TDCİ . FORD FİESTA 1.5 TDCİ , FORD FİESTA 1.6 TDCİ  MOTOR SEÇENEKLERİNDE ENJEKTÖR KULLANILMIŞTIR. FORD FİESTA ÇIKMA ENJEKTÖR TAKIMLARI KONTRÖLLERDEN GEÇMİŞ BAKIMLARI YAPILMIŞ MUAYER GARANTİLİ PARÇALARDIR. FORD FİESTA ÇIKMA ENJEKTÖRLERİ TOPUZ OTOMOTİV GÜVENCESİYLE SON KULLANICA KREDİ KARTINA 9 TAKSİT AVANTAJIYLA VE NAKİTTE EKSTRA İNDİRİMLERLE GARANTİLİ VE GÜVENİLİR ŞEKİLDE YILDIZ SANAYİ SİTESİ 5. BLOK NO: 88 OSTİM ANKARA TOPUZ OTOMOTİV FİRMAMIRZDA MEVCUTTUR. FORD FİESTA ÇIKMA ENJEKTÖR İHTİYACINIZ İÇİN BİZİ MUHAKKAK ARAYIN.

firmamızdan tedarik edebilceğiniz ford fiesta çıkma enjektörleri :

ford fiesta 1.4 dizel çıkma enjektör

ford fiesta 1.4 tdci çıkma enketör

ford fiesta 1.5 dizel çıkma enjektör

ford fiesta 1.6 dizel çıkma enjektör

ford fiesta 1.6 tdci çıkma enjektör